Nové čepice pro novou sezónu

29.12.2014 08:28

Doufám, že jste všichni úspěšně prošli vánočními úskalími - překonali jste na své cestě nástrahy v podobě řízků, bramborového salátu, kachny, hromad balícího papíru, návštěv, ...

Protože jste mnozí z Vás vyjádřili přání, abych sehnal baseballové čepice model roku 2012 (kdo neví, tak jsou to takové ty "umělé", které mají ve výbavě někteří starší a mladší kadeti a několik žákovských hráčů). Velikost čepice je jenom jedna - vzadu je suchý zip pro nastavení čepice podle hlavinky.

Po nezměrném úsilí se mi je podařilo sehnat - viz. obrázek. A považte: přede dvěma lety jsme je prodávali za 250 Kč a já se budu moci dostat na cenu kolem 220 Kč včetně nášivky OB v přední části čepice.

Potřebuji vědět, kolik jich mám objednat - proto mi napište, kdo z Vás by měl o tyto čepice zájem ZDE včetně počtu kusů a já je objednám. Samozřejmě, že vytvoříme i nějakou skladovou zásobu, aby čepice byly k dispozici také v průběhu sezóny:-)

Napište mně co nejdříve (dejme si termín třeba do 10. ledna 2015), já je objednám a nechám vyšít logo, takže by mohly být připraveny někdy na začátku února.

 

 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608