SOFTBALL od 17.9.2012 opět v Blansku

20.09.2016 17:58

Rok 2012:

Po několikaleté odmlce se v Blansku opět bude hrát SOFTBALL, který neodmyslitelně k baseballu patří. Pokud jsi v 5. až 9. třídě a chtěla by jsi tento sport zkusit hrát, neváhej a dostav se na softballový nábor... Trénovat se bude pravidelně každé pondělí od 17 - 19 hod. (s výjimkou svátků a prázdnin) v tělocvičně nebo na hřišti ZŠ Salmova. Zde se hráčky naučí nejen základům, jako je házení a chytání, sběr míčů či metodiku odpalů, ale také vlastní hře, ke které je potřebná jak fyzická zdatnost, tak rychlé myšlení....

Na všechny zájemkyně se budou těšit trenérky Petra Voet, Renata Hráčková a Blanka Grossmannová.

Rok 2015:

Softball se stal neodmyslitelnou součástí Olympie Blansko. Hráčky a hráči softballu nastupují v oblastních i celostátních turnajích soutěží v několika mládežnickýc a ve dvou soutěžích pro dospělé:

Moravská liga T-ballu - oblastní soutěž, 2 týmy - po loňském 2. místě aktuálně 3. a 6. místo

Extraliga T-ballu - celostátní soutěž - hostování našich hráčů v týmu Snails Kunovice - aktuálně 2. místo

2. liga žaček - celostátní soutěž - 3. místo po základní části, postup na Finálový turnaj Extraligy žaček (celkem 8 týmů)

Moravská liga kadetek . oblastní soutěž - aktuálně dělené 4. místo

2. liga kadetek - celostátní soutěž - hostování v týmu Cats MBL Brno - aktuálně 6. místo

2. liga juniorek - celostátní soutěž - hostování v týmu SK Sever Brno - 1. místo po základní části a postup do Extraligy juniorek v r.2017

Interpohár - celostátní soutěž smíšených a mužských týmů - aktuálně 16. místo (celkem 34 týmů vč. týmů ze Slovenska, Rakouska a Německa)

3. česká softballová liga žen - celostátní soutěž - aktuálně 11. místo

 

2012 to začalo a jedeme stále dál! Stále ovšem hledáme a vitáme nové příznivce tohoto sportu, takže pokud se k nám chcete připojit, neváhejte nás kontaktovat! Jsou vitány hráčky mladší i starší.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608