T-ball v Kunovicích

01.04.2015 19:14

V neděli 29. 3. 2015 se nejmladší blanenské softbalistky utkaly o prvenství v Moravské lize t-ballu (soutěž pro menší hráče, velmi podobná softballu).

Po počáteční „zahřívací“ prohře s týmem Šneků z Kunovic ovšem nastal maraton výher. Locos z Břeclavi odešel s porážkou 13:9, Brno utrpělo prohru 15:5 a zajistilo nám tak možnost utkat se o postup do finále opět s týmem z Břeclavi. Tým našich děvčat, posílený o tři zkušené baseballové hráče, se opět předvedl a výhrou 13:4 potvrdil převahu nad břeclavskými. Dívky, které hrají teprve svoji první sezónu, v první a v druhé směně ve vnitřním poli parádně ztrestaly odpaly, které jim soupeři nasázeli, a zkušeně jim utržené body na pálce i s úroky vrátily i přes to, že většinu osazenstva ostatních týmů tvořili převážně chlapci. Ve finále jsme se utkali opět s kunovickými Šneky, avšak již v závěru třetí směny bylo jasné, že soupeřův náskok nejspíš nestáhneme.

Z turnaje jsme si stejně jako v lednu odvezli krásné, vybojované druhé místo, další zkušenosti a odhodlání dále trénovat a nedat Šnekům ani ostatním týmům na příštím turnaji nic zadarmo. Ten se bude odehrávat v neděli 17. května na domácím hřišti Olympie Blansko.

Fotogalerii z turnaje si můžete prohlédnout ZDE (díky panu Grossmannovi!)

Za trenéry Katka Hudcová


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608