Chlapi to dokázali

24.08.2014 09:25

Včera naši chlapi předvedli, co je to vůle a co to znamená jít za svým cílem. V utkáních play-off Českomoravsk ligy pro Blesku Jablonec, která se za stavu 2:0 pro jablonecké odehrála na Strawberry Field, prohrávali již po dvou úvodních směnách 0:4. Ale náš kouzelník na nadhazovacím kopci, Zdeněk Kocman, vytahoval z cylindru svá další a další esa a našim se povedlo utkání otočit, až se zcela změnilo v blanenskou exhibici s konečným skóre 10:5.

Ve druhém utkání nadhazoval Miroslav Konvalinka a Olympia se ujala uspokojivého náskoku v poměru 5:1. Potom se soupeři povedlo snížit na 5:4, takže naši další nadhazovači, Jaroslav Němec a Jakub Kostka, dokončovali utkání v docela slušném psychickém tlaku. I přes velký tlak Blesků jsme nakonec vedení udrželi až do konce a srovnali jsme tak stav na 2:2.

I když to tak z počátku nevypadalo, sešla se na Strawberry Field velmi slušná návštěva, která byla nejen vidět, ale také slyšet. Druhé utkání se dohrávalo pod umělým osvětlením, takže celé Blansko mohlo vidět, co se tam "dole" děje:-)

K rozhodujícímu pátému utkání pojedeme příští sobotu do Jablonce a budeme chlapům držet všechny palce!


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608