Naši nejmenší jedou na MČR do Prahy

09.09.2014 09:47

V sobotu 13. září odjedou brzy ráno (přesný termín a další propozice ještě pošlu) naši nejmenší baseballisté na Český pohár mladších žáků U8, který je zároveň mistrovstvím republiky.

První informace k turnaji přináším již nyní.

1. Nominováni (a tedy na výlet se mohou těšit) jsou:

Adam Altrichter

Lukáš Burget

David Czetmayer

Jan Daněk

Ondřej Daňo

Jonáš Franc

Filip Hedl

David Hráček

Matyáš Jakubec

Jaroslav Krejčíř

David Lakota

Šimon Sležek

 

2. Ubytování a stravování bude TADY - minulý rok jsem tam osobně byl i jedl, je to tam dokonalé, nemusíte se ničeho obávat.

 

3. Anžto je Praha plná dopravním omezení, přináším tuto tiskovou zprávu pražského magistrátu (či čeho), odkaz s mapou ZDE

V souvislosti s blížícím se otevřením nového mostu přes Vltavu a dokončovacími pracemi tunelu Blanka, dochází ke změně dopravy v místech našeho baseballového a softballového areálu. Tato změna bude mít vliv na dopravu na hřiště.

Od pondělí 8.9.2014 se mění vedení dopravy v oblasti mezi mostem Barikádníků a ulicí Trojská. Doprava je vedena po definitivní vozovce povrchové části Městského okruhu od mostu Barikádníků až do křižovatky Troja. Zde po rampách křižovatky na novou komunikaci Povltavská a Pod Lisem. V opačném směru se pro nájezd na Městský okruh použije rovněž rampa křižovatky u nového Trojského mostu. Zdroj www.tunelblanka.cz

 

4. Oficiální informace k turnaji (jako třeba rozlosování, tabulky, výsledky) najdete ZDE 

 

5. Informace o tom, co si všechno máte vzít s sebou (hlavně nezapomeňte na ty děti, jo?) Vám pošlu co nejdříve. Protože se očekává poměrně deštivý víkend a Vy budete v Praze dva dny, vezměte s sebou nejméně 3 sady oblečení na převlečení (tepláky, mikiny, bundy, ponožky). Ale to Vám ještě pošlu.

 

6. A teď nezbývá než držet palce:-)

 

 

 

 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608