2013 Velký úspěch našich nejmenších

07.07.2014 05:55

Naši nejmenší do 8 let vyjeli na svůj první velký turnaj do Třebíče a v rámci Českého poháru získali skvělé páté místo. Fotodokumentaci naleznete ZDE.

V uplynulém víkendu nás v Třebíči reprezentovalo na dvacet holek a kluků, kteří prošli třemi lety našeho programu pro děti HAPPY BALL - všestranné sportovní přípravy se zaměřením na baseball. Je tedy jasné, že to, co věnuje Olympia Blansko těm nejmenším, je cestou správnou a v Blansku jsme jediní s takovým programem.

Velký dík patří především Jaroslavu Krejčířovi, který tento program stvořil, vede a řídí. Nemohu ale nevzpomenout paní Renatu Hráčkovou a Otu Kostku, kteří se také podílejí na trenérské práci (a že je to právě s malými dětmi práce nejtěžší, to je snad jasné), a rodiče všech dětí, jenž se v rámci svých možností na chodu HAPPY BALL podílejí.

Je fajn, že taková skupina u nás existuje a je skvělé, že se těší velkému zájmu dětí. Letos se děti připravovaly ve dvou skupinách, pro rok 2013/14 budou děti rozděleny do skupin tří.

Zveme všechny děti se zájmem o sport ve věku 4 až 8 roků do naší HAPPY BALL skupiny. Tréninky se konají každé pondělí a pátek v tělocvičně ZŠ Salmova (Blansko) vždy od 16 hodin.

Starší děti ve věku 8 až 10 let mají tréninky v úterý a v pátek na Hřišti Olympia Blansko (Mlýnská 22) od 16 hodin a v zimních měsících pak v tělocvičně ZŠ Salmova.

Přivítáme každou holku i každého kluka - pro další informace použijte telefon na osobu nejpovolanější: Mgr. Jaroslav Krejčíř 606 748 743


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608