2012 Junioři porazili Techniku

26.06.2012 21:28

Technika Brno - Olympia Blansko 5:7

Juniorský tým odehrál zatím svůj nejlepší zápas sezóny.  V devíti směnách porazil Techniku Brno, bez jediného erroru v poli. Skvělé zákroky Farkaše, Komprdy, Ševčíka a Němce podpořili i ostatní bezchybnou obranou. Výborná byla i hra na pálce. Drtivá většina švihů byla jen po dobrých nadhozech. Excelovali Prudil  a Jedla, se kterými si brněnští nadhazovači nevěděli rady. Svými odpaly stahovali body pro Olympii jako na běžícím páse. Konopiský předvedl dvě ukázkové sebeobětovací úlivky. Farkaš skvělou útočnou. Pouze v jediné směně, v osmé, neměl blanenský tým běžce na metách (3x aut ze vzduchu). Trochu zamrzely tři běžecké chyby Olympie. Bez nich by skóre bylo o nějaký bod ve prospěch Blanska vyšší.

Výborně nadhazovali Šustal (4,6 in) a Jarda Němec (4,3in). Na postu chytače se vystřídali Jedla a velmi jistě hrající Kabeš.

Už v první směně šla Olympia do vedení 2:0. V páté, při vedení Blanska 5:2 soupeř zkorigoval stav na 5:4 a v šesté směně vyrovnal na 5:5. Blansko se pak dokázalo prosadit v úvodu deváté směny a dvoubodové vítězství už uhájilo. Premiéru v juniorském dresu úspěšně zvládl Michal Kohoutek.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608