Mladší kadeti bojovali

18.07.2014 05:04

Mladší kadeti dnes vstoupili do sezóny 2014 zápasy s Hrochy Brno. Sestavu kadetů doplnili členové týmu žáků a byli více než platnými hráči, což je velkým příslibem pro další sezónu.

Ačkoli se chlapci snažili a bojovali, na Hrochy jsme dnes nestačili. Po prohrách 8:10 a 9:17 jsme sice odešli poraženi, ale na mnoha z našich bylo vidět velké zlepšení přes zimní přípravu. Na druhé straně jsem viděl několik chyb, které by se prostě stávat neměly...

Pochvalu za dnešní výkon zaslouží Adam Prudil, protože bojovnost, obětavost, chytrost, kterou předváděl na první metě, byly vynikající a bezchybné. Výborně zahájil sezónu Vojta Pomazal na nadhozu a svými odpaly dal zavzpomínat na minulý rok (zejména ten tvrdý line-drive až k plotu ve druhém utkání). Tomáš Potůček, Ondřej Šebela - naše žákovské posily - bojovali a nedali nic zadarmo. Velmi dobře se uvedl po dlouhodobé přestávce zaviněné zraněním Martin Petlach, překvapili Marek a Martin Navrátilovi. Na různých postech velmi statečně a chytře pracoval Tomáš Fišer. Ostatní hráči střídali světlé okamžiky s těmi tmavšími...

Příští týden zajíždíme ke Drakům, tedy opět nás čekají náročné zápasy - tak si, chlapci, pořádně odpočiňte a naberte nových sil, protože, jak už víme z loňska: "Na Draky - Bajaju!".

Fotogalerii z utkání si díky Petru Prudilovi můžete prohlédnout ZDE

Abychom přidali v letošní sezóně přidali opět něco nového, můžete se podívat na statistiky (rozdělené do tří částí: pálka, nadhoz, pole) a zápisy obou utkání. Zápisy jsou provedeny ve formě předepsané ČBA a z počátku Vám budou jistě případat jako zmatený sobour čehosi, později v nich určitě naleznete zalíbení. Takto Vám to budu předkládat pokaždé, když budu na utkání provídět zápis:).

Statistiky a zápisy utkání najdete na těchto odkazech:

zápas 1     statistika     zápis 

zápas 2     statistika     zápis

Legendu k jednotlivým statistickým údajům (v angličtině, alespoň se procvičíte) najdete ZDE

 

Záznam ve formátu Pitch-by-Pitch zápasu 1 si můžete prohlédnout ZDE

Záznam ve formátu Pitch-by-Pitch zápasu 2 si můžete prohlédnout ZDE

 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608