2013 Naše holky porazily Třebíč

28.06.2013 18:24

Softbalistky získaly cenný skalp v přátelském utkání s Třebíčí!

Olympanky vyjely na přátelské utkání v softbalu do Třebíče. Vysočina nás přivítala krásným softballovým počasím.  Dohodli jsme se na stejném modelu, jako hráváme na turnajích - časový limit 75 minut, a tak jsme ve svižném tempu odehráli 2 zápasy.

A světe div se, naše děvčata byla z ničeho nic tvrdým soupeřem.

První zápas jsme začali velice svižně na pálce. Markéta Gregorová (jak již téměř klasicky získala volno u metu), přesto potom při dalších nadhozech ukradla postupně až třetí metu a poté dokonce (bože, jak to ta holka jenom dělá?) získala pro nás první bod. Stejný postup měla i Veronika jako druhá pálkařka, takže jsme po první směně vedli překvapivě 2:1. Ve druhé směně jsme přidali další 4 body, především díky perfektní hře se signály a plnění taktických pokynů. Po druhé směně byl stav 6:2. Drama ve třetí směně nakonec skončilo dobře a utkání skončilo po časovém limitu vítězstvím 6:4 pro TJ Olympia Blansko.
I když jsme druhý zápas prohráli 6:2, byl to vyrovnaný boj a přesvědčili jsme soupeře, že naše dovednosti se neustále vylepšují, a že už nejsme snadnou kořistí... Snad nově nabyté zkušenosti zúročíme na dalším turnaji, který se koná v Praze Krči už příští víkend. 
 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608