2013 Žáci vyzvali Hrochy z Brna

28.06.2013 15:25

V odloženém kole Jihomoravského oblastního přeboru utkali se naši mladí hrdinové s brněnskými Hrochy. Boj s týmem nabitým reprezentanty a většinou o dva roky staršími hráči měl být pro nás předem ztracenou záležitostí, leč naši reprezentanti nastoupili zcela bez bázně a hany.

Byť jsme v obou utkáních prohráli, konečně se naše duše mohly tetelit blahem nad výkony našich nadhazovačů Tomáše Potůčka a Vojty Pomazala, kteří pochopili (zcela bezbolestně), jak správně hodit míč tak, aby byla trefena kýžená správná zóna. A pokud dělali to, co dělat měli, pak ji úspěšně trefovali. Ó, jak snadné to bylo.

V nezvyklém odpoledním a podvečerním termínu bylo tedy příjemné na Strawberry Field pobýt. Přítomní mohli vidět stále se zlepšující práci na pálce a kvalitní souhru v poli.

Udělali jsme několik chyb v poli, ale už jsem to psal několikrát - tato sezóna je pro mnohé z nás tou první baseballovou, a proto k hodnocení výkonů je nutno přistupovat shovívavěji a zaměřit se na vůli hráčů se zlepšovat krok po kroku.

V neděli zajíždíme opět do Třebíče, abychom snad již přivezli první výhry při souboji s B-týmem tamních Nuclears.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608